Inicjatywa nazywana roboczo spotkaniami dyskusyjnymi powstała z myślą wygospodarowania odpowiednich warunków do twórczej wymiany poglądów oraz dzielenia się własną wiedzą związaną z szeroko rozumianą fantastyką. Życzylibyśmy sobie, aby podejmowane tematy w jak największym stopniu odpowiadały Waszym gustom i zainteresowaniom, dlatego zapraszamy do proponowania tematów oraz poprowadzenia własnych punktów programu. Dopuszczamy niemal pełną dowolność co do formy takich spotkań, mogą to być stricte panele dyskusyjne, ale również prelekcje, wykłady, warsztaty itp.
Zgłoszenia przesyłane na klubową skrzynkę mailową (poczta@gsf-alkor.pl) powinny zawierać: imię i nazwisko prowadzącego, temat, krótki opis, preferowany termin spotkania (nie musi to być to konkretna data) oraz dodatkowe wymagania, jeśli takie występują. Po rozpatrzeniu i potwierdzeniu terminu informacja o zdarzeniu znajdzie się w kalendarzu na stronie.
Ponieważ akcja skierowana jest przede wszystkim do członków GSF Alkor, zależy nam, aby sukcesywnie dopasowywać spotkania do Waszych oczekiwań. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie opinie, komentarze i sugestie.